Stali sme sa celosvetovým partnerom olympijského paralympijského hnutia

Allianz olympijske partnerstvo

V januári sme odštartovali celosvetové olympijské a paralympijské partnerstvo, v ktorom nadväzujeme na našu dlhodobú úspešnú spoluprácu s paralympijským hnutím. Počas najbližších ôsmich rokov budeme stáť pri olympijskom a paralympijskom hnutí ako celosvetový poisťovací partner.

„Allianz je hrdý, že podporuje olympijské a paralympijské hnutie ako „oficiálny poisťovací partner“. Ako podporovateľ a partner športového ekosystému a cez zdieľanie základných hodnôt ako excelentnosť, priateľstvo, inklúzia a rešpekt, je Allianz a jej 147-tisíc zamestnancov nadšených, že sa môžu starať o športovcov, ich rodiny a ich ambície,” uviedol šéf skupiny Allianz Oliver Bäte.

Allianz sa stal jedným z iba 15 súčasných svetových partnerov. Celosvetová povaha partnerstva tiež zvyšuje naše ambície zaradiť sa do roku 2025 medzi 25 top značiek na celom svete. O našich klientov sa staráme od roku 1890 a stojíme za nimi, nech príde čokoľvek. Sme oddaní myšlienke rozvíjať šport celosvetovo a podporou olympijského a paralympijského hnutia  chceme dodať dôveru v budúcnosť atlétom, tímom, dobrovoľníkom a fanúšikom po celom svete. Partnerstvo takisto dodáva nový rozmer športovaniu našich zamestnancov a aktivitám na podporu zdravého životného štýlu.

Pripravujeme zaujímavé projekty a aktivity, do ktorých sa budete môcť čoskoro zapojiť aj vy!