Tlačové centrum

Tlačové správy

nov 26, 2020

Nadácia Allianz darovala 25-tisíc eur na oddelenie bunkovej terapie

Hoci rok 2020 sa do histórie bezpochyby zapíše ako rok boja s celosvetovou pandémiou ochorenia Covid-19, tisíce pacientov denne bojujú aj s ďalšími ťažkými ochoreniami, najmä onkologickými.
zobraziť

nov 23, 2020

60 percent škôd po požiaroch vzniklo vlani počas vykurovacej sezóny

Allianz – SP minulý rok vyplatila vyše 1,5 milióna eur za škody po požiaroch na domoch, bytoch a chalupách Približne 7 percent škôd počas vykurovacej sezóny vznikne z komínov a krbov Nevyčistený komín môže skončiť pokutou, aj zníženým plnením
zobraziť

okt 21, 2020

Allianz je opäť najcennejšou poisťovacou značkou na svete

Spoločnosť Allianz obhájila minuloročný úspech a opäť sa stala najcennejšou značkou v oblasti poistenia. Vyplýva to z najnovšieho rebríčka najcennejších globálnych značiek Interbrand Best Global Brands Ranking.
zobraziť

okt 19, 2020

Dažde a záplavy spôsobili klientom Allianz – SP už vyše 1000 škôd

Október sužujú Slovensko okrem druhej vlny pandémie koronavírusu aj výdatné dažde, spojené so záplavami a povodňami. Vo viacerých častiach krajiny rozvodnené rieky a potoky zaplavili celé obydlia aj časti obcí. Len za posledné dva týždne nahlásili klienti Allianz – Slovenskej poisťovne 1014 škôd spôsobených dažďom, záplavou a povodňou, ktorých náklady presiahli 647-tisíc eur.
zobraziť

okt 12, 2020

Zamestnanci Allianz podporili najviac zasiahnuté regióny

Ani v čase pandémie sa zamestnanci skupiny Allianz po celom svete neváhali zapojiť do 5. ročníka celosvetového športovo-charitatívneho projektu Allianz World Run (AWR), aby podporili regióny poznačené ochorením Covid-19 a klimatickými zmenami.
zobraziť

okt 07, 2020

Pozitívny finančný vývoj zabrzdila korona. Budúcnosť bude podľa Allianz závisieť od reforiem

Od minulého roka všetky finančné aktíva stúpali, kým nezasiahla pandémia Slováci sú najchudobnejší v rámci V4, dlhy majú najvyššie v celom regióne Pandémia zväčší priepasť medzi chudobnými a bohatými. Ako sa s ňou vyrovnáme, závisí od reforiem každej krajiny.
zobraziť

okt 05, 2020

Online komunikáciou zachránili klienti Allianz - SP stovky stromov

Vďaka ekologickému prístupu ušetrili klienti Allianz - SP takmer 5 miliónov listov papiera
zobraziť

sep 23, 2020

Hackerské útoky sú hrozbou pre prepojené vozidlá. Allianz volá po spoločnom riešení

V roku 2018 bolo v Európe 37 miliónov prepojených, teda plne autonómnych, samoriadiacich vozidiel. Do roku 2023 by ich malo byť až 110 miliónov. Hackerské útoky na inteligentné vozidlá sa tak stávajú čoraz reálnejšou hrozbou.
zobraziť

sep 14, 2020

Allianz - SP víťaz ankety Smart Poisťovňa 2020

Allianz – Slovenská poisťovňa zvíťazila v ankete Smart Poisťovňa 2020, keď ju verejnosť vybrala za najlepšiu komerčnú poisťovňu v poskytovaných inteligentných a online funkciách.
zobraziť

96 news in total

Kontakty Infolinka