Tlačové centrum

jún 30, 2020

Zhodnoťte svoje peniaze s pomocou profesionálov

Allianz – SP uviedla na trh nový investičný produkt, ktorým môžete zhodnotiť svoje peniaze zodpovedným a udržateľným investovaním
zobraziť

jún 22, 2020

Pri dovolenkovaní na Slovensku nezabudnite na poistenie do hôr

Z vlastného rozhodnutia, aj na základe odporúčaní plánuje väčšina Slovákov tento rok dovolenkovať na Slovensku.
zobraziť

jún 15, 2020

Podnikanie pre malých podnikateľov po novom

Jednoduchý, so širokým rozsahom krytia a cenovo výhodný. Taký je nový produkt poistenia pre malých a stredných podnikateľov Moje Podnikanie 2020, ktorý po mesiacoch príprav a vývoja, uviedla v týchto dňoch na trh Allianz – Slovenská poisťovňa.
zobraziť

jún 02, 2020

Bicykel zničený pri havárii?

Ak prevážate svoj bicykel v aute, či už v kufri vozidla, na strešnom alebo zadnom nosiči alebo prívesnom vozíku, pri havárii je poškodenie bicykla kryté v rámci povinného poistenia.
zobraziť

apr 28, 2020

Informácia pre klientov CK

Vážení klienti a klientky, radi by sme Vás informovali, že poistnú udalosť – insolventnosť CK Aeolus, po zaregistrovaní evidujeme.
zobraziť

apr 27, 2020

Nadácia Allianz darovala nemocnici prístroje

Nadácia Allianz darovala nemocnici prístroje na dezinfekciu vzduchu v červených zónach Ďalšie tri prístroje, tentoraz na dezinfekciu vzduchu, venovala Nadácia Allianz Univerzitnej nemocnici v Bratislave (UNB).
zobraziť

apr 08, 2020

Využívajte digitálne služby poisťovne

Hoci digitalizácia je už niekoľko rokov jednou z priorít Allianz – Slovenskej poisťovne, bezkontaktné služby a online komunikácia s poisťovňou nikdy nemali taký význam, ako práve v súčasnej dobe pandémie.
zobraziť

mar 31, 2020

Životná poistka kryje aj koronavírus

Celosvetová pandémia koronavírusu, ktorý spôsobuje ochorenie COVID-19 denne prináša množstvo otázok. Keďže ide o celkom nový vírus, klienti, ktorí majú uzatvorené životné poistenie sa pýtajú, ako je koronavírus poistením krytý. Koronavírus spôsobuje akútne respiračné ochorenie, ktoré je považované za chorobu - je teda krytý poisteniami, v ktorých vznikne poistná udalosť z dôvodu choroby.
zobraziť

mar 25, 2020

Ste doma? Pozor na úrazy!

Pády a pošmyknutia pri upratovaní, popáleniny pri varení, či odreniny a zlomeniny detí pri hre. Aj v čase domácej izolácie je potrebné dbať na bezpečnosť, podľa štatistík Allianz – Slovenskej poisťovne sa totiž mnohé úrazy stávajú práve v domácnostiach.
zobraziť

18 news in total

alt

Ostatné dokumenty na stiahnutie

alt
Ďalšie dokumenty, ktoré by vás mohli zaujímať, si môžete stiahnuť tu
Kontakty Infolinka