Tlačové centrum

Tu nájdete aktuále správy o Allianz - SP

Tlačové správy

okt 12, 2020

Zamestnanci Allianz podporili najviac zasiahnuté regióny

Ani v čase pandémie sa zamestnanci skupiny Allianz po celom svete neváhali zapojiť do 5. ročníka celosvetového športovo-charitatívneho projektu Allianz World Run (AWR), aby podporili regióny poznačené ochorením Covid-19 a klimatickými zmenami.
Čítať viac

okt 07, 2020

Pozitívny finančný vývoj zabrzdila korona. Budúcnosť bude podľa Allianz závisieť od reforiem

Od minulého roka všetky finančné aktíva stúpali, kým nezasiahla pandémia Slováci sú najchudobnejší v rámci V4, dlhy majú najvyššie v celom regióne Pandémia zväčší priepasť medzi chudobnými a bohatými. Ako sa s ňou vyrovnáme, závisí od reforiem každej krajiny.
Čítať viac

okt 05, 2020

Online komunikáciou zachránili klienti Allianz - SP stovky stromov

Vďaka ekologickému prístupu ušetrili klienti Allianz - SP takmer 5 miliónov listov papiera
Čítať viac

sep 23, 2020

Hackerské útoky sú hrozbou pre prepojené vozidlá. Allianz volá po spoločnom riešení

V roku 2018 bolo v Európe 37 miliónov prepojených, teda plne autonómnych, samoriadiacich vozidiel. Do roku 2023 by ich malo byť až 110 miliónov. Hackerské útoky na inteligentné vozidlá sa tak stávajú čoraz reálnejšou hrozbou.
Čítať viac

sep 14, 2020

Allianz - SP víťaz ankety Smart Poisťovňa 2020

Allianz – Slovenská poisťovňa zvíťazila v ankete Smart Poisťovňa 2020, keď ju verejnosť vybrala za najlepšiu komerčnú poisťovňu v poskytovaných inteligentných a online funkciách.
Čítať viac

aug 26, 2020

Allianz - Slovenská DSS spravuje vyše 3 miliardy

Allianz – Slovenská DSS je najväčšou dôchodkovou správcovskou spoločnosťou v počte sporiteľov aj v objeme spravovaných aktív
Čítať viac

aug 24, 2020

Allianz mení staré poistné zmluvy za nové

Po úspešnom pilotnom projekte spúšťa najväčšia poisťovňa na trhu, Allianz – SP, projekt výmeny starých poistných zmlúv za nové. Zmena sa týka všetkých privátnych poistných zmlúv poistenia nehnuteľnosti a domácnosti uzatvorených pred rokom 2018.
Čítať viac

aug 16, 2020

Korona kríza ovplyvnila aj poisťovacie podvody

Neočakávaná celosvetová korona kríza a s ňou spojené prerušenie či zastavenie viacerých prevádzok a podnikateľských činností a výpadky príjmov, sa niektorí Slováci snažili kompenzovať pokusmi o poisťovací podvod.
Čítať viac

júl 29, 2020

Auto bezpečne na dovolenku

Mnohí Slováci z obavy pred nákazou radšej vymenili cestu lietadlom či hromadným dopravným prostriedkom za bezpečnosť a pohodlie vlastných vozidiel.
Čítať viac

241 tlačových správ

Kontakt pre médiá

Kontakty Infolinka