Tlačové centrum

apr 28, 2020

Informácia pre klientov CK

Vážení klienti a klientky, radi by sme Vás informovali, že poistnú udalosť – insolventnosť CK Aeolus, po zaregistrovaní evidujeme.
Ćítať viac

apr 27, 2020

Nadácia Allianz darovala nemocnici prístroje

Nadácia Allianz darovala nemocnici prístroje na dezinfekciu vzduchu v červených zónach Ďalšie tri prístroje, tentoraz na dezinfekciu vzduchu, venovala Nadácia Allianz Univerzitnej nemocnici v Bratislave (UNB).
Ćítať viac

apr 08, 2020

Využívajte digitálne služby poisťovne

Hoci digitalizácia je už niekoľko rokov jednou z priorít Allianz – Slovenskej poisťovne, bezkontaktné služby a online komunikácia s poisťovňou nikdy nemali taký význam, ako práve v súčasnej dobe pandémie.
Ćítať viac

mar 31, 2020

Životná poistka kryje aj koronavírus

Celosvetová pandémia koronavírusu, ktorý spôsobuje ochorenie COVID-19 denne prináša množstvo otázok. Keďže ide o celkom nový vírus, klienti, ktorí majú uzatvorené životné poistenie sa pýtajú, ako je koronavírus poistením krytý. Koronavírus spôsobuje akútne respiračné ochorenie, ktoré je považované za chorobu - je teda krytý poisteniami, v ktorých vznikne poistná udalosť z dôvodu choroby.
Ćítať viac

mar 25, 2020

Ste doma? Pozor na úrazy!

Pády a pošmyknutia pri upratovaní, popáleniny pri varení, či odreniny a zlomeniny detí pri hre. Aj v čase domácej izolácie je potrebné dbať na bezpečnosť, podľa štatistík Allianz – Slovenskej poisťovne sa totiž mnohé úrazy stávajú práve v domácnostiach.
Ćítať viac

mar 19, 2020

Nadácia Allianz darovala nemocnici prvý prístroj na boj s koronavírusom

Epidémia ochorenia Covid-19, ktoré spôsobuje koronavírus, prekvapila celý svet a odhalila slabiny aj tých najlepších zdravotných systémov. Kapacitné a prístrojové vybavenia nemocníc nestačia rýchlo rastúcim počtom pacientov zasiahnutých ochorením.
Ćítať viac

mar 18, 2020

Allianz - SP rozšírila online sprievodcu škodou na PZP

Po online sprievodcovi škodou v havarijnom poistení, ktorý Allianz – Slovenská poisťovňa spustila koncom minulého roka, vo februári rozšírila službu aj o povinné zmluvné poistenie (PZP).
Ćítať viac

mar 11, 2020

Allianz - SP poistila viacerých dobrodruhov

Najväčšia poisťovňa na trhu aj tento rok podporila niekoľko dobrodružných expedícií. Minulý víkend odletel do Nepálu najznámejší slovenský horolezec Peter Hámor.
Ćítať viac

mar 04, 2020

Kryje cestovné poistenie koronavírus?

Ak vycestujem do krajiny s výskytom koronavírusu, kryje toto riziko cestovné poistenie? Ak už mám zaplatený zájazd a pre strach z koronavírusu nevycestujem, preplatí mi poisťovňa storno zájazdu?
Ćítať viac

14 news in total

alt

Ostatné dokumenty na stiahnutie

alt
Ďalšie dokumenty, ktoré by vás mohli zaujímať, si môžete stiahnuť tu