Allianz pripravuje pre svojich zamestnancov nové priestory

19. apríl 2021

Aktualizácia 17.8. 2021:

Víťaznou budovou sa stala administratívna budova Panorama Business II. na Pribinovej ulici 19 v Bratislave, do ktorej sa sídlo Allianz presťahuje v priebehu budúceho roka.

Allianz – Slovenská poisťovňa, člen skupiny Allianz a líder na slovenskom poistnom trhu, pripravuje pre zamestnancov centrály v Bratislave nové pracovné priestory. Súčasné sídlo poisťovne, na atraktívnom mieste v centre hlavného mesta na Dostojevského rade, plánuje spoločnosť predať.

Moderné pracovné prostredie je neoddeliteľnou súčasťou moderného spôsobu práce, na ktorý má vplyv aj celosvetová pandémia. „Nová situácia a nové trendy na trhu práce nám potvrdzujú, že pre plánovaný nový model práce naše aktuálne priestory nie sú postačujúce. Našim zamestnancom chceme ponúknuť kvalitné, moderné a udržateľné pracovné priestory 21. storočia,“ vysvetľuje zámery prezident Allianz – Slovenskej poisťovne Todor Todorov.


Manažment spoločnosti aktuálne finalizuje proces výberu nového sídla poisťovne, ktoré bude v rovnakej lokalite. Sťahovanie je predbežne naplánované na druhý kvartál budúceho roka. 

Helena Kanderková
špecialistka externej komunikácie Allianz - SP
Ako vám môžeme pomôcť?