Warning: You are using an outdated Browser, Please switch to a more modern browser such as Chrome, Firefox or Microsoft Edge.

Blogy od Allianzu

jan 27, 2021

Bojujeme proti koronavírusu

Prečítajte si užitočné informácie o koronavíruse a očokovaní proti nemu. Informujeme tiež o aktivitách, ktoré Allianz podniká v rámci prevencie a ochrany klientov a zamestnancov.
Čítať viac

dec 11, 2020

Ako nahlásiť online škodu na aute?

Ukážeme vám postup, ako prostredníctvom našej webstránky nahlásite škodu na svojom aute. Zvládnete to pohodlne, rýchlo a bez papierov priamo zo svojho smartfónu alebo počítača.
Čítať viac

nov 02, 2020

Naše pracoviská sú viac eko

Každý z nás má možnosť prispieť k ochrane prírody zmenou k lepšiemu, udržateľnejšiemu spôsobu života. Preto sme tomu prispôsobili aj naše pracoviská. Prečítajte si ako.
Čítať viac

okt 19, 2020

Behaním bojujeme s krízou a zmenami klímy

Naši zamestnanci sa zapojili do 5. ročníka celosvetovej zamestnaneckej bežeckej iniciatívy Allianz World Run, ktorá bola v roku 2020 zameraná na podporu regiónov poznačených ochorením Covid-19 a klimatickými zmenami.
Čítať viac

sep 28, 2020

Naše aktivity

Digitalizácia mení svet okolo nás a výraznou mierou ovplyvní budúce smerovanie poisťovníctva na Slovensku. Ako líder na slovenskom poistnom trhu sme sa rozhodli urobiť prvý významný krok smerujúci k modernizácii nášho odvetvia. Jednou z našich hlavných priorít je dlhodobo dosiahnuť úplnú digitálnu interakciu s klientom.
Čítať viac

14 (celkový počet článkov)