Upozornenie: Používate zastaralý prehliadač, prosíme vyberte si novší prehliadač napríklad Chrome, Firefox alebo Microsoft Edge.

Blogy od Allianzu

okt 15, 2021

Primár urgentu Hodosy: Stále je čas na zaočkovanie

Nemocnice sú po pomerne pokojnom lete opäť v pozore. Pacienti s ťažkým priebehom ochorenia COVID-19 pribúdajú. Kľúčom k zvládnutiu epidémie je stále očkovanie, no množstvo Slovákov mu stále nedôveruje a vakcínu odmieta. Primár Centrálneho prijímacieho oddelenia nemocnice v Ružinove Július Hodosy v rozhovore hovorí, ako vakcína zachraňuje životy a kto by sa mal preočkovať aj jej treťou dávkou.
Čítať viac

okt 05, 2021

Fanúšikovia sa pýtajú, Peter Hámor odpovedá

Fanúšikovia vrcholového horolezca Petra Hámora využili možnosť položiť mu prostredníctvom našich sociálnych sietí otázky. Odpovede na najzaujímavejšie z nich si môžete prečítať v tomto blogu.
Čítať viac

okt 01, 2021

Čo je to autoimunitné ochorenie?

Imunitný systém zvyčajne rozozná, čo je súčasť vášho organizmu a čo je mu cudzie. V dôsledku neznámych spúšťačov môže však imunitný systém začať vytvárať protilátky, ktoré namiesto boja proti infekciám útočia na vlastné tkanivá tela. Prečo je to tak?
Čítať viac

sep 27, 2021

Rozhovor: Peter Hámor o náročnosti lezenia na osemtisícovky

Slovenský horolezec Peter Hámor prekonal všetky osemtisícovky sveta a posledný vrchol Dhaulágirí zdolal ešte v roku 2017. Tento rok sa o to pokúšal znovu, no inou cestou. Lavína im prekazila cestu a Peter, okrem iného, prezrádza aj to, či sa na tento výstup chystá znovu.
Čítať viac

sep 14, 2021

7 tipov na splavy vo svete, aj na Slovensku

Adrenalínové dobrodružstvo na rieke Suarez v Južnej Amerike alebo splav Malého Dunaja vhodný aj pre rodiny s deťmi? Prečítajte si, aké rieky na splavovanie odporúčajú chalani z Cruise of Amazon.
Čítať viac

aug 12, 2021

Môj Allianz v kocke

Nový klientsky portál Môj Allianz je jednoduchým a prehľadným digitálnym riešením. Pri jeho tvorbe sme kládli dôraz na to, aby našim klientom uľahčil komunikáciu s poisťovňou, šetril ich čas, ale aj prírodu. Prečítajte si, čo všetko cez portál Môj Allianz vybavíte, čo predchádzalo jeho spusteniu a nahliadnite aj na prvé recenzie.
Čítať viac

júl 21, 2021

Ako prebieha online vybavenie poistnej udalosti na majetku

Škodu na vašom zariadení alebo budove ste nám nahlásili, čo sa bude diať ďalej? V tomto blogu sa budeme venovať krokom, ktoré vás čakajú po nahlásení škody a ako prebehne jej riešenie. Pokiaľ si chcete prečítať náš blog o tom, ako online nahlásiť škodu majetku, kliknite sem.
Čítať viac

jún 30, 2021

Ako nahlásiť online škodu na majetku?

Ak na vašom majetku vznikla škoda, nahlásiť ju môžete už v pár krokoch jednoducho online prostredníctvom nášho webu. O tom, ako pri nahlasovaní postupovať, si povieme v tomto blogu.
Čítať viac

jún 24, 2021

Ochranný faktor je každodennou nutnosťou

Pre mnohých sa krém s ochranným faktorom (ľudovo nazývaný aj SPF-ko alebo krém na opaľovanie) spája najmä s dovolenkou pri mori. Avšak niektorí už vedia, prečo je dôležité ho zaradiť do každodennej rutiny, a to nielen v lete, ale počas celého roka. SPF-kom si musíme chrániť nielen pokožku ako takú, ale napr. aj znamienka, ktorým sme venovali náš predchádzajúci článok. V spolupráci s dermatologičkou MUDr. Karolínou Baumgartnerovou sme sa preto tentokrát bližšie pozreli na to, ako si vybrať ten najvhodnejší a čo je pri jeho výbere potrebné brať do úvahy.
Čítať viac

28 (celkový počet článkov)