Produkty pre vás | Allianz - Slovenská poisťovňa

Produkty pre vás

V poistení osôb ponúkame našim klientom okrem výhodného zhodnotenia finančných prostriedkov aj nezanedbateľnú ochranu ich života a zdravia počas celej doby trvania poistenia.

viac

Poistenie majetku v našej spoločnosti poskytuje poistnú ochranu pred rizikami, ktorými je váš hnuteľný aj nehnuteľný majetok ohrozený.

viac

V tejto kategórii nájdete informácie týkajúce sa poistenia motorových vozidiel. 

viac

Či už ste aktívny alebo rekreačný športovec, podnikateľ, ktorý často cestuje alebo milovník golfu z našej ponuky cestovného poistenia do zahraničia alebo na hory si určite vyberiete. Zároveň máte možnosť uzatvoriť si cestovné poistenie či už na 1 deň alebo na rok.

viac

Poistenie cez SMS na čísle 6611. Základné informácie o SMS cestovnom poistení a SMS poistení do hôr. Spôsob uzatvorenia poistenia na poslednú chvíľu.

viac

Pomôžeme vám s výberom a vybavením tej najvýhodnejšej hypotéky pre vaše potreby.

viac

Toto poistenie poskytuje ochranu pri presadzovaní práv a úhradu finančných nákladov s tým spojených. Umožní vám poradiť sa s právnikom predtým, ako urobíte isté rozhodnutie a predísť tým prípadným problémom. Môžete sa tiež poradiť o existujúcich právnych sporoch, ktoré vznikli počas trvania poistenia.

viac
Allianz | Club