Produkty pre vás | Allianz - Slovenská poisťovňa

Produkty pre vás

V poistení osôb ponúkame našim klientom okrem výhodného zhodnotenia finančných prostriedkov aj nezanedbateľnú ochranu ich života a zdravia počas celej doby trvania poistenia.

viac
Široká škála poistení majetku v našej spoločnosti pokrýva všetky riziká, ktorými je váš hnuteľný aj nehnuteľný majetok ohrozený.
viac
V tejto kategórii nájdete všetky informácie týkajúce sa poistenia motorových vozidiel. Pre ľahšiu orientáciu sme informácie rozdelili na dve hlavné kategórie - Povinné zmluvné poistenie a Havarajiné poistenie automobilov.
viac

Či už ste aktívny alebo rekreačný športovec, podnikateľ, ktorý často cestuje alebo milovník golfu z našej ponuky cestovného poistenia do zahraničia alebo na hory si určite vyberiete. Zároveň máte možnosť uzatvoriť si cestovné poistenie či už na 1 deň alebo na rok.

viac
Poistenie cez SMS na čísle 6611. Základné informácie o SMS cestovnom poistení a SMS poistení do hôr. Spôsob uzatvorenia poistenia na poslednú chvíľu.
viac
Pomôžeme vám s výberom a vybavením tej najvýhodnejšej hypotéky pre vaše potreby.
viac

Informácie a dokumenty pre klientov súvisiace so zmenou vlastníka D.A.S. Rechtsschutz AG, slovenskej pobočky zahraničnej poisťovne.

viac
Allianz | Club