Tlačové správy | Allianz - Slovenská poisťovňa
Allianz Internet
10.12.2019 00:21

> Allianz SP > Spoločnosť > Tlačové centrum

Tlačové správy

Allianz - SP odškodňuje klientov skrachovanej cestovky
17.07.2014
Allianz - Slovenská poisťovňa dnešným dňom začala poukazovať poistné plnenie z poistnej zmluvy skrachovanej cestovnej kancelárie Darne.
Prevážate hrocha? Pripútajte ho
17.07.2014
Dĺžku bezpečnej jazdy autom ľudia často neprispôsobujú dôležitému členovi posádky, a to psovi. Nesprávne zabezpečené psy môžu byť hrozbou s tragickými následkami pre všetkých cestujúcich.
Festival Bažant Pohoda poistila Allianz - SP
09.07.2014
Allianz – SP poistila na hudobnom festivale Bažant Pohoda všeobecnú zodpovednosť, teda všetky škody návštevníkov festivalu spôsobené či už na zdraví alebo na majetku.
Poistite sa, natankujte a vyrazte na dovolenku!
03.07.2014
Vydať sa na dlhú cestu do zahraničia a niesť zodpovednosť za pasažierov vôbec nie je jednoduché. Jednou z podmienok, aby sa členovia výpravy spokojne vrátili domov a nemuseli sa stresovať finančnou ujmou v prípade dopravnej nehody, je výber správneho poistenia.
Chráňte si svoj domov aj počas dovolenky
26.06.2014
Netreba zabúdať na zabezpečenie svojho domova pred zlodejmi tak, aby po návrate nezíval prázdnotou. Zatiaľ čo si oddychujúci na dovolenke užívajú služby all inclusive a plný bar, z domu im zlodeji môžu odnášať zásoby jedla aj s celou chladničkou.
Mladí ľudia majú do Allianz - SP dvere otvorené
23.06.2014
Allianz - SP si uvedomuje, aká je prax pre študentov dôležitá a má záujem poskytnúť im skúsenosti z poisťovníckeho prostredia.
Kliešťová sezóna sa začala. Čo by ste mali vedieť?
19.06.2014
Kliešťová sezóna sa začína v apríli a trvá až do konca októbra, prípadne pretrváva kým neudrú prvé mrazy. Tento malý parazit sa živí krvou ľudí a zvierat a je nositeľom mnohých chorôb, často dokonca života ohrozujúcich, ako je napríklad kliešťová encefalitída, či borelióza.
Každé 4 sekundy pribudne nový prípad demencie
16.06.2014
Na Slovensku trpí najčastejšou formou demencie Alzheimerovou chorobu približne 60-tisíc obyvateľov, čo je takmer 1,11 % obyvateľstva. Kvôli starnutiu spoločnosti sa však toto číslo do roku 2050 podobne ako vo zvyšku Európy radikálne zvýši.
Šťastný piatok trinásteho
11.06.2014
Hrozí skutočne v tento deň zvýšená miera rizika, nešťastia či úrazu? Odpoveď prináša štatistika Allianz – Slovenskej poisťovne, ktorá porovnávala počty nehôd a úrazov, ktoré sa stali v piatok trinásteho s inými piatkami v roku.
Ich bin zranený - s medickým konzultantom po slovensky už aj na dovolenke
10.06.2014
Allianz – SP na toto leto pripravila celkom nový projekt, ktorý poteší všetkých dovolenkárov v Turecku. Do krajiny vyšle odborného konzultanta, ktorý bude k dispozícii turistom v prípade choroby či úrazu.
© Allianz - Slovenská poisťovňa, 2019