Warning: You are using an outdated Browser, Please switch to a more modern browser such as Chrome, Firefox or Microsoft Edge.

Dajte šancu Allianz – SP! 

Zašlite nám vašu poistnú zmluvu z konkurenčnej poisťovne a my vám nasledujúci deň doručíme náš návrh - rýchlo a jednoducho.
Korona kríza zasiahla všetky oblasti života - zdravotné, hospodárske aj finančné. Tak sme sa opýtali sami seba ako môžeme pomôcť ľudom s poistením?
Wechselservice Allianz
  • Pomôžeme vám pripraviť tu správnu ponuku poistenia z Allianz- SP
  • Pozrieme sa spoločne na to, aké výhody môžete získať v Allianz-SP. Cely proces je veľmi jednoducho a samozrejme nezáväzne pre vás.
Páči sa vám naša ponuka? My sa postaráme o zvyšok: 
  • Kompletné poistné krytie: Poradíme vám na základe vašich prianí a potrieb
  • Všetko z domu: Pretože nepotrebujete osobnú konzultáciu - môžete tiež pohodlne a ľahko uzavrieť zmluvu z domu a podpísať ju pomocou SMS. Tiež nás môžete kontaktovať telefonicky - prostredníctvom našej infolinky alebo vás skontaktujeme s našim obchodníkom.
woman cheering in front of calculaor

Krok 1

Zosumarizujte podrobnosti vašej poistky alebo jednoducho odfotografujte alebo oscanujte vašu poistnú zmluvu.

Krok 2

Pošlite nám e-mail s podrobnosťami o vašej poistke a telefónnym číslom na adresu…

Krok 3

Pozrieme si vami zaslanú poistnú zmluvu a vytvoríme pre vás novú ponuku - individuálne prispôsobenú vašim potrebám.

Krok 4

Čoskoro vás budeme kontaktovať s novou ponukou a radi odpovieme na vaše otázky.

Naša ponuka je zameraná na nových zákazníkov, ako aj na existujúcich zákazníkov, ktorí majú okrem poistenia Allianz aj zmluvy s inými poisťovacími spoločnosťami. Naša ponuka je určená všetkým, ktorí chcú optimalizovať svoju poistnú ochranu.

Ak nemáte uzavretú poistnú zmluvu so spoločnosťou Allianz-SP a nie ste úplne spokojný s vašou súčasnou poistnou zmluvou, jednoducho nám ju pošlite. Pripravíme ponuku poistenia a budeme vás kontaktovať nasledujúci pracovný deň.

Výmenný servisný kontakt pre nových zákazníkov:

  • e-mail
  • mobil

Okrem poistenia s Allianz máte aj ďalšie poistné zmluvy od iných poisťovacích spoločností? Pošlite nám ich a my pre vás pripravíme ponuku poistenia, ktorú vám zašleme na druhý pracovný deň.

Kontaktujte svojho poradcu:

Rufen Sie uns an
Mo-Fr von 8:00 - 18:00
Oder senden Sie uns eine E-Mail
einfach.versichern@allianz.at
Bitte senden Sie uns alle relevanten Polizzendetails
Sollten Sie sich noch nicht sicher sein, ob Sie den Allianz Wechselservice nutzen möchten, können Sie Ihre Prämie auch zunächst in einem unserer Versicherungsrechner ermitteln - je nachdem welchen Bereich Ihres Lebens Sie versichern möchten.

Sie möchten doch lieber einen persönlichen Kontakt, um eventuelle Fragen zu klären? Kein Problem – die Kollegen unserer Neukunden-Hotline stehen Ihnen von 8-18h unter der +43 5 9009 9004 oder einfach.versichern@allianz.at zur Verfügung!