Zvýšte si krytie | Allianz - Slovenská poisťovňa

Zvýšte si poistné krytie kombináciou poistení

 1. Allianz SPOLU prináša pri kombinácií poistení dodatočnú poistnú ochranu
 2. Dvojnásobok plnenia z úrazu pri dopravnej nehode, preplatený poškodený mobil pri páde z bicykla, či krytie škody na nosiči auta v dôsledku krádeže získate v novom balíku výhod
 3. Produktová novinka platí podľa podmienok verejných prísľubov až do odvolania

 

Zvoľte si ľubovoľnú dvojkombináciu z poistenia domácnosti, havarijného poistenia a vybraných úrazových poistení ako sú trvalé následky, invalidita po úraze, hospitalizácia po úraze či smrť úrazom a získajte poistné plnenie navyše. To je základná filozofia nového balíka výhod Allianz SPOLU, ktorý platí od apríla 2018 v Allianz – Slovenskej poisťovni. Balík výhod Allianz SPOLU sa riadi podmienkami verejných prísľubov, ktoré platia až do odvolania.

„Každý deň vybavíme v Allianz – SP niekoľko stoviek nárokov poistných udalostí. Keďže väčšina nahlasovaných škôd neprichádza osamote, pripravili sme pre klientov a ich blízkych balík výhod, ktorý im zabezpečí dodatočnú poistnú ochranu. Spokojnosť našich klientov je pre nás prvoradá. Novým balíkom výhod dokazujeme, že mať poistenie SPOLU v Allianz – SP sa oplatí,“ vysvetľuje viceprezident rezortu obchodu Allianz – SP Dušan Quis. 

 

Klient má na výber z troch dvojkombinácií:

 1. Vybrané úrazové poistenia a havarijné poistenie Moje auto
 • ak sa vám v dôsledku dopravnej nehode stane úraz, poisťovňa vám vyplatí dvojnásobok plnenia z úrazového poistenia, bez ohľadu na čo, či ste chodec, cyklista, vodič alebo spolujazdec
 1. Havarijné poistenie Moje auto s pripoistením batožiny a poistenie domácnosti Môj domov
 • ak vám vykradnú alebo odcudzia auto, poisťovňa vám preplatí aj vaše veci v kufri auta alebo v strešnom nosiči napr. lyže, bicykel a ďalšia batožina, a to až do výšky 500 eur.
 1. Poistenie domácnosti Môj domov s poistením Privát Plus a vybrané úrazové poistenia
 • ak si napríklad pri bicyklovaní zlomíte ruku a navyše rozbijete aj mobil, škodu na mobilnom telefóne vám poisťovňa zaplatí až do výšky 500 eur.

 

Balík výhod je určený rovnako pre súčasných aj pre nových klientov a ich blízkych. Znenie verejných prísľubov a vaše výhody si môžete overiť na www.allianzsp.sk/verejne-prisluby.

Využitím balíka výhod Allianz SPOLU si klienti zároveň môžu zvýšiť úroveň svojho členstva vo vernostnom Allianz Clube, ktorý bol spustený v septembri 2017. Po bezplatnej registrácií získava klient členstvom zľavy na poistení a nadštandardné benefity ako garantovaná doba likvidácie poistnej udalosti, prednostné dovolanie sa na Infolinku, ale aj uvítací bonus v podobe 25-percentnej zľavy na krátkodobé cestovné poistenie. Viac informácií nájdete na: www.allianzsp.sk.

Dátum vydania: 20.04.2018

Kontakty pre novinárov

 • Lucia Muthová
  hovorkyňa, riaditeľka odboru firemnej komunikácie
  Tel.: +421.2.5963 3114
  e-mail:

 • Helena Kanderková
  špecialistka externej komunikácie
  Tel.: +421.2.5963 3104
  e-mail:
Youtube Facebook