Buď spontánny, buď Active! | Allianz - Slovenská poisťovňa

Buď spontánny, buď Active!

Život mladých ľudí je v porovnaní s minulosťou stále dynamickejší. Spontánne cestovanie po zaujímavých miestach, aktívne štúdium aj oddych, riadenie sa heslom „žijem tu a teraz“ je životný štýl, pre ktorý je určené poistenie Active od Allianz - Slovenskej poisťovne.

Produkt Active ponúka mladým možnosť prispôsobiť si poistenie podľa vlastných predstáv a potrieb a neplatiť zbytočne za niečo, čo nepotrebujú. V tomto jedinečnom produkte sa vďaka dlhoročným skúsenostiam stretla snaha o flexibilitu a maximálny úžitok za minimálnu cenu. Najobľúbenejšou zložkou poistenia je jednoznačne ročné cestovné poistenie Basic len za 16,60 eur, ktorého súčasťou je aj krytie zimných športov ako snowboarding, lyžovanie alebo sánkovanie. Pri bežnom cestovnom poistení je takéto poistenie zvyčajne za príplatok. Cestovné poistenie Basic kryje liečebné náklady v zahraničí až do výšky 33 000 eur. Pri plánovaní ciest tak nemusíte pred každým výletom do zahraničia myslieť na cestovné poistenie, ale môžete sa radšej venovať ďalším detailom vašich plánovaných zážitkov.

V ponuke poistenia Active nájdete aj poistenie trvalých následkov úrazu, poistenie denného odškodného za čas nevyhnutného liečenia, poistenie zodpovednosti za škodu, ktorú niekomu spôsobíte a poistenie osobných vecí v domácnosti, či už vlastnej, v prenájme, podnájme alebo na internáte. Poistenie pre mladých si môžete uzatvoriť jednoducho a rýchlo prostredníctvom internetu v priebehu pár minút.

 

Veľa výhod za pár kliknutí

Pri uzatvorení poistenia cez internet dostáva klient na svoju emailovú adresu návrh zmluvy, ktorý je náhradou papierovej podoby. Nie je potrebné vypĺňať žiadne formuláre, podpisovať, chodiť na poštu alebo do banky. Cez internet je možné v priebehu niekoľkých minút poistenie uzatvoriť a hneď aj zaplatiť, čím sa stáva zmluva platná. Online poistením šetríte nielen čas, ale vďaka zľavám aj financie a tiež životné prostredie.

Dátum vydania: 23.11.2012

Kontakty pre novinárov

 • Lucia Muthová
  hovorkyňa, riaditeľka odboru firemnej komunikácie
  Tel.: +421.2.5963 3114
  e-mail:

 • Helena Kanderková
  špecialistka externej komunikácie
  Tel.: +421.2.5963 3104
  e-mail:
Youtube Facebook