Pre Úsmev ako dar: Havarijné poistenie za korunu | Allianz - Slovenská poisťovňa

Pre Úsmev ako dar: Havarijné poistenie za korunu

Allianz - Slovenská poisťovňa, a. s., tradične podporuje Spoločnosť priateľov detí z detských domovov - Úsmev ako dar. Aj tento rok im poskytla havarijné poistenie na služobné vozidlo za symbolickú korunu.

"Naše jediné služobné vozidlo nám veľmi dobre slúži na všetky aktivity v prospech opustených detí a rodín v krízových situáciách," uviedol Radoslav Dráb, poverený zástupca spoločnosti Úsmev ako dar pre košický kraj. Práve to bol jeden z dôvodov, pre ktorý sa najväčšia poisťovňa na Slovensku rozhodla uhradiť havarijnú poistku na svoje náklady.

"Aj toto je jedna z foriem, ako môže poisťovňa pomáhať neziskovým organizáciám a ukázať svoju ľudskú tvár. Teší nás, že môžeme pomôcť práve tým, ktorí vytvárajú rodinu pre každé dieťa ...," dodal Pavol Varga, regionálny riaditeľ obchodu na pobočke ASP v Košiciach.

Šek, ktorým sa potvrdzuje poskytnutie havarijného poistenia za symbolickú korunu od Allianz - Slovenskej poisťovne, odovzdal v stredu 23. augusta 2006 o 14.00 h regionálny riaditeľ obchodu P. Varga pánovi R. Drábovi z Úsmevu ako dar priamo na pobočke Allianz - Slovenskej poisťovne v Košiciach.

Dátum vydania: 24.08.2006

Kontakty pre novinárov

 • Lucia Muthová
  hovorkyňa, riaditeľka odboru firemnej komunikácie
  Tel.: +421.2.5963 3114
  e-mail:

 • Helena Kanderková
  špecialistka externej komunikácie
  Tel.: +421.2.5963 3104
  e-mail:
Youtube Facebook