ASP patrí medzi najvýznamnejšie značky na slovenskom trhu | Allianz - Slovenská poisťovňa

Allianz - Slovenská poisťovňa patrí medzi najvýznamnejšie značky na slovenskom trhu

Allianz - Slovenská poisťovňa, a. s., bola ocenená a zaradená medzinárodnou organizáciou Superbrands medzi najvýznamnejšie značky na slovenskom trhu, ktoré spĺňajú všetky podmienky pre priznanie štatútu Superbrands. Nezávislá rada tvorená poprednými osobnosťami z oblasti marketingu, reklamy a odborných médií ocenila značku Allianz – Slovenská poisťovňa a odovzdala jej štatút Superbrand Slovenskej republiky. Táto nominácia je pre poisťovňu významným ocenením a titul "superznačka" len zdôrazňuje jej správne smerovanie. Značka Allianz – Slovenská poisťovňa je moderná a dynamická, s dlhou históriou a silnými tradíciami.

"Sme veľmi radi, že práve naša značka získala takéto ocenenie, pretože sa v nej odzrkadľuje práca takmer 2 500 zamestnancov a 5 000 obchodných zástupcov našej spoločnosti, ktorí sa snažia o maximálnu spokojnosť našich klientov. Zároveň toto ocenenie potvrdzuje aj to, že naše reklamné a marketingové kampane boli presne cielené a dobre prijaté. Myslím, že môžeme byť právom hrdí na značku Allianz – Slovenská poisťovňa, ktorá predstavuje v prvom rade istotu pre klientskú základňu; od bežných občanov až po veľké korporácie. Vnímame toto ocenenie ako povzbudenie do ďalšej činnosti a zároveň veríme, že značka Allianz – Slovenská poisťovňa bude ľuďmi naďalej vnímaná ako sympatická," dodáva Marta Kausichová, marketingová riaditeľka.

Spoločnosť pôsobí a posilňuje svoju značku na Slovensku už niekoľko desaťročí. Svojimi aktivitami nadväzuje na najlepšie tradície poisťovníctva na Slovensku. Úspešne pôsobí na domácom, ale aj na medzinárodnom trhu. Charakterizujú ju tri základné piliere - finančná sila, tradícia a profesionalita, na ktorých sa zakladá dlhodobo úspešný vzťah klienta a Allianz – Slovenskej poisťovne. K zhodnocovaniu značky a jej mena určite prispievajú aj aktivity poisťovne v oblasti poskytovania služieb prostredníctvom siete obchodných miest a pobočiek, ktorý sa z pôvodných 35 od júla zvýšil na počet 57. Celkovo má po celom Slovensku 250 obchodných miest.

Dátum vydania: 08.08.2005

Kontakty pre novinárov

 • Lucia Muthová
  hovorkyňa, riaditeľka odboru firemnej komunikácie
  Tel.: +421.2.5963 3114
  e-mail:

 • Helena Kanderková
  špecialistka externej komunikácie
  Tel.: +421.2.5963 3104
  e-mail:
Youtube Facebook