Konečne poistenie za pár eur | Allianz - Slovenská poisťovňa

Konečne poistenie za pár eur

Allianz - Slovenská poisťovňa prináša absolútnu novinku - poistenie osobných a dodávkových vozidiel starších než jeden rok za bezkonkurenčnú cenu. O novom produkte hovoríme s Miroslavom Kočanom, členom predstavenstva Allianz - Slovenskej poisťovne.

Mnoho vodičov považuje povinné zmluvné poistenie pre svoje vozidlo za dostatočné a len asi tretina motoristov na Slovensku sa rozhodne pre havarijné poistenie. Nepoistenie zdôvodňujú svojimi vodičskými skúsenosťami a cenou poistenia. Ako to vnímate vy?

Mnohí máme vysokú mienku o našej vodičskej spoľahlivosti a zodpovednosti. No na ceste nie sme sami a nie všetci vodiči jazdia rovnako bezpečne. Potvrdzuje to aj štatistika dopravnej nehodovosti: vlani zaznamenala viac ako 59 dopravných nehôd denne a len naša poisťovňa rieši ročne vyše stotisíc škôd. Navyše, vozidlo sa môže poškodiť alebo zničiť nielen pri dopravnej kolízii, ale aj mimo cestnej premávky.

Počuli sme, že ste priniesli na trh novinku, akú naši motoristi z doterajších ponúk poisťovní nepoznajú...

Ponúkame novinku s názvom Moje auto ŠTART. Je to poistenie s krytím rizík, ktoré najviac ohrozujú vozidlo. Okrem toho každého motoristu zaručene veľmi príjemne prekvapí jeho cena. A nie zanedbateľný je aj fakt, ktorí určite ocenia viacerí vodiči: že toto poistenie je možné dojednať tiež s nulovou spoluúčasťou.

V čom je teda jeho jedinečnosť?

Jeho jedinečnosť je vo viacerých aspektoch. Okrem iných rizík kryje haváriu zavinenú treťou osobou. Ak ste nezapríčinili dopravnú nehodu, nemusíte hľadať poisťovňu vinníka, u nás vybavíte všetko. Stačí, ak predložíte správu o nehode s vyplnenými údajmi vinníka nehody a my zabezpečíme opravu vášho vozidla.

Večnou témou sú poškodené čelné sklá. Kryje Moje Auto - ŠTART aj toto riziko?

Poškodenie čelného skla, či už odskočeným kamienkom alebo inak poškodené, je takisto kryté a opravu poškodeného čelného skla máte bez spoluúčasti.

Auto nie je lacná záležitosť a určite nechceme zažiť prekvapenie, ak auto nenájdeme na mieste, kde sme ho zaparkovali. A čo ak sa to stane?

Aj s týmto rizikom počítame a patrí do balíka tohto jedinečného produktu. Okrem toho je krytá tiež krádež časti automobilu, veď medzi najčastejšie na Slovensku patria krádeže autorádií alebo kolies s diskami. Rovnako pri úmyselnom poškodení vozidla treťou osobou, teda vandalizmom, sa môžete spoľahnúť na poisťovňu, tak ako aj v prípade stále častejších živelných udalostí - víchríc, krupobití, požiarov a záplav. Tie auto môžu nielen poškodiť, ale aj úplne zničiť.

Pre neskúsených asi budú kuriózne znieť škody spôsobené hlodavcami...

Áno, aj malá myš dokáže narobiť veľkú neplechu. Takáto na prvý pohľad kuriózna škoda však dokáže spôsobiť poriadne problémy, preto sme ju doplnili do našej ponuky. A nezabúdame ani na špeciálny bonus - v rámci poistenia Moje auto - ŠTART vám ponúkame pomoc v situáciách, kedy to najviac potrebujete vo forme balíka špičkových asistenčných služieb pre prípad nehody, poruchy alebo odcudzenia vozidla na Slovensku i v zahraničí.

Zavolajte si teraz pre svoju špeciálnu cenu na Infolinku 0800 122 222.

Dátum vydania: 04.04.2011

Zdroj: Automagazín

KONTAKTY PRE NOVINÁROV

> Lucia Muthová
Tel.: 02.5963 3114
> Gabriel Tóth
Tel.: 02.5963 3104
Youtube Facebook